מדבקות אחריות

מדבקת האחריות היא הצהרה בכתב אשר מזוהה באופן ישיר עם מכירות ורכישת המוצר. 

מדבקות האחריות  תואמות למוצרים ורכיבי אלקטרוניקה שונים, מדבקות אלו לא ניתנות להעברה ממוצר למוצר ומונעות זיופים.

חברת רולתג מתמחה בייצור מדבקות אחריות, התאמת המדבקה למוצר נעשית לפי איפיון ותכונות החומרים של המוצר האלקטרוני שיבואו במגע עם המוצר כך שהמדבקות יהיו עמידות לפי הצורך וחסינות בפני לחות, טמפרטורה, חומרים ממיסים ומשתנים אחרים.

רולתג מציעה מגוון רחב של תוויות ומדבקות אחריות תוך שימוש בטכניקות וטכנולוגיות גבוהות נגד זיופים ובכך תוכל להגן על אחריות המוצרים שלך.

מדבקת "מדבקה מתפוררת" לא ניתנות להסרה בשלמותה מטעמי בטיחות, למעשה שימוש במדבקה המתפוררת מבטיח שלא יהיה ניתן להסיר את המדבקה ולהדביק אותה על מוצר אחר.

כמובן שניתן להוסיף למדבקת האחריות ברקוד לסריקה (גם בר קוד דו מימדי), מספרים סידוריים ועוד מבחר רחב של אפשרויות הגנה נגד זיופים לפי הצורך והתקציב שלך.

שימוש במדבקת אחריות ניתנת לעיצוב לפי דרישת הלקוח.

מדבקת האחריות יכולה למלא גם פונקצייה שיווקית: את מדבקת האחריות ניתן להתאים אישית כך שהכיתוב, הלוגו והגודל יותאמו לצרכי הלקוח.

כאשר פרטי החברה מופיעים על המוצר קל יותר ללקוח ליצור קשר לבירורים או לקנייה חוזרת.

 על פי רוב מדבקת האחריות מכילה פרטים כגון: שם החברה, מספר טלפון, אתר אינטרנט או כל מידע אחר שבו תוכל גם לשווק את העסק שלך.

מדבקות האחריות של רולתג עומדות בתקנים הנדרשים ומתאימות לכלל מוצרי החשמל והסלולר, כלי בית וכל מוצר אחר המגיע עם תעודת אחריות.

 מדבקות האחריות שמיוצרות ברולתג הינן איכותיות ועמידות נגד סוגים שונים של תנאים קשים, כך שמובטח שהמדבקה תישאר שלמה וקריאה לכל אורך חיי המוצר עליו היא מודבקת.

 מדבקת אחריות הולוגרמה- עמוד בבניה.

דרונט בניית אתרים
רולתג בע"מ הצורף 11 א.ת. חולון 03-5005000 info@roltag.com